OCHRONA INSTALACJI C.O, WODNYCH I KLIMATYZACJI

Inhibitor-Korozji-do-Instalacji-Vitcas-1-litr

INHIBITOR KOROZJI DO INSTALACJI C.O. VITCAS®

Inhibitor korozji do instalacji centralnego ogrzewania Vitcas® jest środkiem uniwersalnym, przewidzianym szczególnie do ochrony całej instalacji c.o. przed kamieniem kotłowym, szlamem i korozją. Nadaje się do zbiorników opadowych z tworzywa sztucznego i włókna szklanego oraz wszystkich metali stosowanych w układach centralnego ogrzewania w tym żelaza, stali, mosiądzu, miedzi i aluminium. Inhibitor nadaje się również do układów mikrootworowych wykonanych z przewodów z tworzyw sztucznych. Nie zawiera oleju mineralnego. Dostępny również jako koncentrat.

więcej

PREPARAT CZYSZCZĄCY INSTALACJE C.O. VITCAS® CH-SC

PREPARAT CZYSZCZĄCY INSTALACJE C.O. VITCAS® CH-SC

Preparat do czyszczenia instalacji centralnego ogrzewania Vitcas® CH-SC usuwa z nowych instalacji pozostałości topnika i przywraca cyrkulację w starych instalacjach, w których występuje szlam. Preparat czyszczący Vitcas CH-SC powinien być stosowany również w momencie, kiedy wymieniane są elementy instalacji lub istniejąca instalacja podlega rozbudowie. Nadaje się do stosowania w zbiornikach z tworzyw sztucznych, mikrootworowych i z metalu (w tym z aluminium) stosowanych w instalacjach centralnego ogrzewania. Dostępny również jako koncentrat.

więcej

Uszczelniacz-Przeciekow-w-Instalacjach-Vitcas-CH-LS-1-ltr

USZCZELNIANIACZ PRZECIEKÓW W INSTALACJACH C.O. VITCAS® CH-LS

CH-LS uszczelnia przecieki w niedostępnych miejscach i na cieknących złączach instalacji centralnego ogrzewania. Uszczelniacz przecieków wewnętrznych Vitcas® CH-LS nadaje się do stosowania w zbiornikach z tworzyw sztucznych, układach mikrootworowych i do wszystkich metali (w tym aluminium) stosowanych w instalacjach c.o. Jest to produkt do wewnętrznego uszczelniania przecieków, który pomaga uniknąć kosztownych napraw. Można go zastosować do uszczelniania małych przecieków i cieknących złączy instalacji centralnego ogrzewania. Nie zablokuje pompy, zaworów, ani odpowietrzeń. Miękka uszczelka utworzy się po od 1 do 24 godzin po wprowadzeniu do obiegu. Środek do uszczelniania jest zgodny ze wszystkimi produktami do uzdatniania wody. Dostępny również jako koncentrat.

więcej

Regenerator-Instalacji-Kotlow-Vitcas-BNS-1-litr

REGENERATOR INSTALACJI I KOTŁÓW C.O. VITCAS® BNS

Regenerator instalacji i kotłów centralnego ogrzewania Vitcas® BNS jest bezkwasowym środkiem do usuwania kamienia, który pozostaje w układzie przez cały okres jego użytkowania. Środek ten nadaje się do stosowania w zbiornikach z tworzyw sztucznych, układach mikrootworowych i do wszystkich metali stosowanych w instalacjach centralnego ogrzewania. Nie wymaga płukania. Stuki lub wrzenie mogą być szczególnie irytujące rano i w nocy. Hałas w kotle jest zwykle spowodowany osadzaniem się kamienia i tworzeniem się osadów z mułu na powierzchniach wymiennika ciepła. Osady te redukują również wymianę ciepła co powoduje wzrost kosztów ogrzewania i skraca żywotność kotła. Regenerator instalacji i kotłów centralnego ogrzewania Vitcas® BNS usunie osady kamienia kotłowego i szlamu i zapobiegnie ich ponownemu tworzeniu przywracając tym samym sprawność grzania, redukując hałas i wydłużając żywotność kotła oraz całej instalacji. Dostępny również jako koncentrat.

więcej

KONCENTRAT INHIBITORA KOROZJI DO INSTALACJI C.O. VITCAS®

Chroni przed korozją i tworzeniem się kamienia kotłowego zapewniając sprawność instalacji. Nadaje się do instalacji z różnymi metalami, w tym aluminium. 1 tubka wystarcza na 100 litrów. ( około 10 pojedynczych grzejników)

KONCENTRAT DO CZYSZCZENIA INSTALACJI C.O. VITCAS® CH-SC

Rozpuszcza szlam, kamień kotłowy i osady w instalacji, które są zwykle powodem występowania niedogrzanych miejsc w grzejnikach. Przywraca cyrkulację i poprawia sprawność grzania. Preparat do czyszczenia instalacji powinien być stosowany również w nowych instalacjach i po wymianie elementów w starszych. 1 tubka wystarcza na 100 litrów.( około 10 pojedynczych grzejników)

KONCENTRAT ŚRODKA DO USZCZELNIANIA PRZECIEKÓW VITCAS® CH-LS

Uszczelniacz przecieków wewnętrznych służy do małych przecieków i przeciekających złączy, które redukują ciśnienie w instalacji. Skuteczność uzyskuje w ciągu od 1 do 24 godzin. 1 tubka wystarcza na 100 litrów. ( około 10 pojedynczych grzejników)

KONCENTRAT REGENERATORA INSTALACJI I KOTŁÓW C.O. VITCAS® BNS

Redukuje hałas kotła, eliminuje wrzenie i przywraca sprawność wymiany ciepła. Nadaje się do wszystkich typów kotłów. Zgodny ze wszystkimi dodatkami Vitcas. 1 tubka wystarcza na 100 litrów. ( około 10 pojedynczych grzejników)

INHIBITOR ANTYMROZOWY VITCAS®

Środek zapobiegający zamarzaniu na bazie glikolu, przeznaczony do układów centralnego ogrzewania, w instalacjach klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Nietoksyczny i nielotny. Nadaje się do stosowania ze stalą, stalą nierdzewną, mosiądzem, miedzią, aluminium oraz wszystkimi tworzywami sztucznymi zwykle stosowanymi w konstrukcji instalacji centralnego ogrzewania. Stosowanie INHIITORA ANTYMROZOWEGO VITCAS® pozwala na pracę w szerszym zakresie temperatur niż gdy używana jest wyłącznie woda. Zapewnia także polepszenie właściwości przenoszenia ciepła w dużych rozpiętościach temperatur. Zastosowanie preparatucałkowicie zabezpieczy instalacje C.O. przed mrozem i korozją. Dozowanie - 25 litrów na 100 litrów wody w instalacji.