Piece opalane drewnem
i prefabrykaty ogniotrwałe

Piec chlebowy VITCAS POMPEII 120
 

Piec chlebowy i do pizzy Vitcas Pompeii 120 jest ręcznie produkowanym piecem z wysokiej jakości materiału żaroodpornego. Wytrzymuje bardzo wysokie temperatury. Jest dostarczany w kilku elementach, które łączy się razem w bardzo łatwy sposób. Dodatkowo Firma Vitcas dostarcza materiały do izolacji w postaci płyt i mat z włókna ceramicznego. W następnej kolejności, aby uzyskać wymarzony wygląd swojego pieca, można wykonać dekorację przy użyciu kolorowych cegieł, płytek lub farb.

W piecu Vitcas Pompeii 120 istnieje możliwość przyrządzenia jednorazowo 5 lub 6 pizz, co sprawia, że jest on idealny do użytku komercyjnego, np. w restauracjach, na festiwalach odbywających się na otwartym powietrzu. Może być używany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności odnośnie bezpieczeństwa budynku.

Vitcas Pompeii jest bardzo oszczędny, ponieważ może utrzymywać ciepło wewnątrz przez dłuższy czas. Wszystko to pod warunkiem, że izolacja wykonana jest w odpowiedni sposób. Dla lepszej wydajności można wykonać dodatkową izolację. Dzięki akumulacji ciepła jest możliwe wolne gotowanie oraz pieczenie mięs, ryb i innych przysmaków. Dodatkowo piec jest bardzo ekonomiczny i ekologiczny.
 
Ilość pizzy: 5 lub 6 jednorazowo.

product

Rozmiar

Wielkość wnętrza:
  • 800 mm szeroki x 1200 mm głęboki x 400 mm wysoki.

Wymiary zewnętrzne:
  • 1000 mm szerokości x 1520 mm głębokości x 500mm wysokości