Piece opalane drewnem
i prefabrykaty ogniotrwałe

Piec chlebowy VITCAS POMPEII 140

Piec chlebowy i do pizzy Vitcas Pompeii 140 jest produkowany z wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych. Posiada większe rozmiary niż Vitcas Casa, dzięki czemu jest odpowiedni do różnych zastosowań. Jego montaż jest bardzo łatwy, a Firma Vitcas dodatkowo dostarcza materiały do izolacji. Dodatkowo można użyć elementów dekoracyjnych, aby stworzyć piec zgodny z oczekiwaniami użytkownika.

Vitcas Pompeii 140 ma największą pojemność i można przyrządzić w nim 6 lub 7 pizz jednorazowo. Dzięki temu jest on idealny do celów komercyjnych, np. do użytku w restauracjach lub na festiwalach odbywających się na otwartym powietrzu. Piec może być montowany i używany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Piec chlebowy i do pizzy Vitcas Pompeii 140 może być bardzo wydajny, jeśli jego izolacja zostanie wykonana w odpowiedni sposób. Dzięki temu zużycie drewna jest znacznie mniejsze. Ponad to istnieje możliwość wolnego gotowania oraz pieczenia mięs, ryb, zapiekanek i innych potraw. Piec jest bardzo ekologiczny.
 
Ilość pizzy: 6 lub 7 jednorazowo.

product

Rozmiar

Wielkość wnętrza:
  • 800 mm szeroki x 1400 mm głęboki x 400 mm wysoki.

Wymiary zewnętrzne:
  • 1000 mm szerokości x 1720 mm głębokości x 500mm wysokości