Piece opalane drewnem
i prefabrykaty ogniotrwałe

Podwójny piec chlebowy VITCAS CASA
 

Podwójny piec chlebowy Vitcas Casa jest ręcznie produkowanym piecem z wysokiej jakości materiału żaroodpornego. Jego montaż jest stosunkowo łatwy i szybki. Istnieje również możliwość wykonania izolacji. Przy użyciu kolorowych cegieł, płytek oraz farb można go udekorować zgodnie ze swoim gustem i wizją.

Podwójna Casa jest większa od oryginalnego pieca chlebowego Casa. Można w nim przyrządzić 3 lub 4 pizze jednorazowo, dlatego też jest idealny dla dużych rodzin lub gospodarstw domowych. Świetnie sprawdzi się w większych ogrodach, podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Może służyć również do użytku komercyjnego, np. w restauracjach, jednak jest bardziej popularny w zastosowaniu domowym.

Piec ten jest kompaktowy i gdy wykonana jest odpowiednia izolacja, może akumulować ciepło przez długi czas, dzięki czemu istnieje możliwość przyrządzania wielu potraw, bez konieczności dokładania drewna. Bardzo ekologiczny i wydajny.

Ilość pizzy: 3 lub 4 jednorazowo.

product

Rozmiar

Wielkość zewnętrzna :
  • 1100mm głęboki x 670 mm szeroki x 515 mm wysokość.

Wielkość wewnętrzna :
  • 860 mm głębokość x 600mm szerokość x 400mm wysokość

Zobacz także

product

Piec chlebowy VITCAS CASA

Vitcas Casa jest piecem chlebowym wykonanym z wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych, praktycznym i łatwym w montażu.