WYSOKOTEMPERATUROWE KLEJE I FUGI

Ognioodporny grunt Vitcas PVA

GRUNT VITCAS® PVA

Głęboko penetrujący, materiał gruntujacy VITCAS-PVA zalecany do użycia z żaroodpornymi produktami VITCAS®

Czytaj więcej

OGNIOODPORNA ZAPRAWA KLEJĄCA DO PŁYTEK

OGNIOODPORNY KLEJ DO PŁYTEK VITACS® HRTA

Żaroodporny klej do płytek VITCAS® HRTA jest klejem o specjalnym składzie do zastosowania w warunkach oddziaływania wysokiej temperatury, gdzie zwykłe kleje nie pozwalają na długotrwałe mocowanie płytek ceramicznych, kamienia, greanitu, marmuru itp. Odporny do 1000 C...

Czytaj więcej

Żaroodporna Fuga VITCAS HRG

ZAROODPORNA FUGA VITCAS HRG

Żaroodporna Fuga VITCAS® HRG, odporna na działanie temperatury do 1000oC, przeznaczona jest do dekoracyjnego spoinowania płytek ceramicznych lub płyt granitowych, marmurowych itp. mocowanych przy zastosowaniu żaroodpornego kleju do płytek VITCAS® HRTA.

Czytaj więcej

Ognioodporny szybkowiażacy klej VITCAS HB10

SZYBKOWIĄŻĄCY OGNIOODPORNY KLEJ VITCAS HB10

Ognioodporny Klej VITCAS HB10 jest szybkowiążącym hydraulicznie produktem, przeznaczonym do budowy pieców kaflowych oraz ciepłych obudów kominkowych. Ognioodporny Klej VITCAS HB10 jest doskonałym materiałem do wiązania elementów prefabrykowanych przy budowie ciepłego kominka akumulujacego ciepło lub wiazania pojedynczych kafli przy budowie pieca kaflowego. Jest również odpowiedni do łączenia zewnętrznych konstrukcji z zastosowaniem szczelin powietrza lub bez nich. Maksymalnie krótki czas wiązania usprawnia przebieg pracy. 

Czytaj więcej...

Ognioodporny Klej Vitcas HB 60

OGNIOODPORNY KLEJ VITCAS HB 60

Ognioodporny Klej Vitcas HB60 przeznaczony jest do stosowania przy budowie pieców kaflowych, chlebowych, ciepłych obudów kominkowych akumulujacych ciepło oraz wiązania zewnętrzych konstrukcji np. grilli ogrodowych, kominków itp. Posiada wydłużony czas wiązania, co znacznie ułatwia budowę a także daje czas na odpowiednie dopasowanie elementów. Doskonale nadaje się do zatapiania siatki na płytach szamotowych przy budowie tzw. ciepłej obudowy  kominkowej.

Czytaj więcej...

OGNIOODPORNY KLEJ DO PŁYT-VITCAS-BA
 
Wymieszany na gotowo klej ognioodporny do łączenia Płyt Wermikulitowych Vitcas®, Płyt Kominkowych Vitcas® CS oraz Wysokotemperaturowych Płyt  Vitcas® HT. Znajduje zastosowanie w łączeniu płyt między sobą a także w mocowaniu ich do ściany - jeżeli grubość nakładanej warstwy nie przekroczy 5mm. W przypadku grubszej warstwy należy zastosować Ognioodporny Klej Vitcas® HB60. Odporny na temperatury do 1350 oC.
 
Do pobrania::