News
Vitcas

Targi Kominkowe Poznań

W dniach 11-14 marca 2014 w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI zorganizowane przez MTP. Jest to wydarzenie cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno osób związanych z branżą, użytkowników, a także tych  którzy marzą, by posiadać kominek lub piec kaflowy. Dla odwiedzających halę 5A przygotowano wiele atrakcji, każdego dnia targów bity był rekord w kategoriach powiązanych z tematyką kominków. Przechadzając po hali wystawowej goście mogli również podziwiać zarówno oryginalne jak i najbardziej popularne obudowy kominkowe wykonane przez najlepszych zdunów. Jedna z nich została wykonana przy użyciu Wysokotemperaturowych Płyt Vitcas HT.

Nasze stoisko

Nasza firma jako wyspecjalizowany producent materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur ściśle związana z branżą była jednym z wystawców. Odwiedzający mogli zapoznać się bliżej ze specyfikacją naszych produktów, uzyskać szczegółowe informacje a także poznać nasze najnowsze rozwiązania. Za liczne odwiedziny naszego stanowiska bardzo dziękujemy oraz mamy nadzieję, że wszyscy nasi goście uzyskali potrzebne oraz pełne informację na temat naszych produktów.

Podsumowanie

Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem a także gwarantujemy, że nasze produkty spełnią wszystkie, nawet najwyższe wymagania zarówno wytrzymałościowe, techniczne jak i estetyczne. 
Targi Kominkowe w Poznaniu