Piece opalane drewnem
i prefabrykaty ogniotrwałe

Piece chlebowe i do pizzy opalane drewnem

piec chlebowy z palącym się drewnem w środku i pizzą

Wraz z rosnącą popularnością żywności tradycyjnej i ekologicznej rośnie zainteresowanie sięganiem po stare przepisy na własny chleb. Ci, którzy mogą się oprzeć o receptury swoich rodziców i dziadków na pewno wrócą do dawnego rodzinnego obyczaju. Piece chlebowe dają taką możliwość, dlatego warto ją wykorzystać. Coraz więcej osób poszukuje przepisów także w internecie lub samodzielnie eksperymentuje tworząc własne smaki. Aby swój chleb miał niepowtarzalny smak i aromat warto zainwestować we własny piec opalany drewnem do domowych wypieków. Jak sądzimy i w tym roku coraz więcej osób postawi na to rozwiązanie i na pewno się nie zawiedzie.

Tradycyjne wypieki

Zapach świeżo upieczonego chleba przywołuje na myśl beztroskie czasy dzieciństwa, kiedy to nasze babcie i mamy niemal codziennie przygotowywały smaczne wypieki. Teraz dzięki naszym piecom jesteśmy w stanie powrócić do tradycyjnie wyrabianego i wypiekanego pieczywa. Chlebowy piec sprzed lat różni się konstrukcją i zastosowanymi materiałami, jednak zapewniamy, że także w nim pieczenie to czysta przyjemność.

Do wypieku chleba, pizzy w domu i nie tylko

Piece chlebowe to swoboda i niepowtarzalny smak. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materiałów do budowy pieców. Pomogą one zbudować palenisko, które spełni wymagania tak smakoszy-amatorów, jak nawet szefów kuchni w najlepszych restauracjach. W naszych piecach do pizzy piec można nawet do 7 pizz jednocześnie, dzięki czemu są one odpowiednie również do zastosowań komercyjnych.

Filmy o naszych piecach

  • Pompeii
  • Casa
  • Double Casa
 
product

Piec chlebowy VITCAS CASA

Vitcas Casa to piec chlebowy opalany drewnem wykonany z wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych, praktyczny i łatwy w montażu.

product

Podwójny piec chlebowy VITCAS CASA

Podwójny piec chlebowy (do pizzy, pieczywa) Vitcas Casa jest ręcznie produkowanym piecem z wysokiej jakości materiału żaroodpornego.
product

Piec chlebowy VITCAS POMPEII

Vitcas Pompeii jest piecem chlebowym produkowanym z wysokiej jakości materiałów żaroodpornych.
product

Piec chlebowy VITCAS POMPEII 100

Vitcas Pompeii 100 jest piecem opalanym drewnem, produkowanym ręcznie z wysokiej jakości materiałów żaroodpornych.
product

Piec chlebowy VITCAS POMPEII 120

Vitcas Pompeii 120 to chlebowy piec do pizzy opalany drewnem produkowany ręcznie z wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych.
product

Piec chlebowy VITCAS POMPEII 140

Vitcas Pompeii 140 jest dużym piecem chlebowym i do pizzy produkowanym z wysokiej jakości materiałów żaroodpornych.
product

Szamotowy piec chlebowy VITCAS - S

Piec ten wykonany jest z wysokiej jakości zaprawy żaroodpornej i cegieł szamotowych, dodatkowo zaizolowany oraz wykończony ozdobnym tynkiem.
 

product

Szamotowy piec chlebowy VITCAS - L

Vitcas - L jest piecem produkowanym z wysokiej jakości materiałów ognioodpornych - zaprawy żaroodpornej i cegieł szamotowych. Posiada dodatkowo warstwę izolacyjną oraz wykończony jest tynkiem ozdobnym.