Ognioodporny klej do płytek VITCAS HRTA
 

Ognioodporna zaprawa klejąca do płytek VITCAS HRTA jest wymieszanym na gotowo klejem o specjalnym składzie do zastosowania w warunkach oddziaływania wysokiej temperatury, gdzie zwykłe kleje nie pozwalają na długotrwałe mocowanie płytek.

Ze względu na niezwykle mocne właściwości wiążące zaleca się nakładanie cienkiej warstwy.

product

Zastosowanie:

  • Przeznaczony do zastosowania w takich miejscach jak otoczenie kominka, miejsca za kotłami, piecami, kuchenkami, grzejnikami oraz nad drzwiami pieców grzewczych.

Zobacz także

product

Żaroodporny klej do płytek VITCAS HRTA

Żaroodporny klej do płytek VITCAS HRTA jest produktem o specjalnym składzie do zastosowania w warunkach oddziaływania wysokiej temperatury, gdzie zwykłe kleje nie pozwalają na długotrwałe mocowanie płytek ceramicznych, kamienia, granitu, marmuru itp. Odporny do 1000oC.
product

Żaroodporna fuga VITCAS HRG

Ognioodporna Fuga VITCAS HRG jest przeznaczona do dekoracyjnego spoinowania płytek ceramicznych, płyt granitowych, marmurowych mocowanych na zaprawie klejącej do płytek VITCAS HRTA. Odporna na działanie temperatury do 1000oC.
product

Grunt VITCAS PVA

Vitcas PVA jest głęboko penetrującym produktem gruntującym, który zalecany jest do użycia z wysokotemperaturowymi materiałami Vitcas. Zwiększa przyczepność powierzchni.
 
product

Ognioodporny Klej VITCAS HB60

Vitcas HB60 jest klejem do wysokich temperatur.  Znajduje zastosowanie przy budowie pieców kaflowych, chlebowych, ciepłych obudów kominkowych oraz zewnętrznych konstrukcji, np. grilli ogrodowych, kominków itp. Dzięki wydłużonemu czasowi wiązania dopasowanie elementów staje się łatwiejsze i dokładniejsze.