Pęczniejący uszczelniacz akrylowy VITCAS IS
 

Pozbawiony halogenu, ogniochronny uszczelniacz akrylowy zapewniający 4 godzinną ochronę ogniową. Uszczelniacz posiada znakomite właściwości dźwiękochłonne. Idealny do uszczelniania nierównych szczelin wokół rur, ram okiennych i parapetów oraz spoinowania połączeń płyt ognioodpornych, gdy niezbędne jest zapewnienie ochrony przeciwpożarowej. Nie jest odporny na stałe zanurzenie w wodzie.
Zgodny z normą BS EN 1366 część 4, która zastępuje normę BS476 część 20 dla ochrony ogniowej oraz BS EN ISO 140-3: 1995 dla akustyki.
 

Pęczniejący uszczelniacz akrylowy VITCAS IS

Zobacz także

Uszczelniacz żaroodporny VITCAS HRS

VITCAS HRS jest żaroodpornym szczeliwem w postaci gotowej pasty uszczelniającej. Służy do uszczelniania lub mocowania ceramiki, szkła, metalu oraz innych materiałów na bazie krzemu. Odporność temperaturowa: 1300°C.

Silikon wysokotemperaturowy VITCAS

Wysokotemperaturowy silikon Vitcas jest produktem elastycznym i odpornym na temperatury do 300oC. Dostępny w kolorze czarnym.

Uszczelniacz do kominków VITCAS BFC

VITCAS BFC to środek do zastosowań domowych i komercyjnych. Oferuje doskonałą przyczepność do cegieł i kamienia oraz wyrobów z gliny.  Odporny do 1250oC.

Kit montażowy VITCAS FC

Vitcas FC jest wymieszanym na gotowo wysokotemperaturowym kitem montażowym. Spoiwo przeznaczone jest do bezpiecznego łączenia betonowych wyłożeń przewodów kominowych typu A1 (BS EN1857) (poprzednio znanych jako klasa 1) oraz wkładów i rur ceramicznych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami!