Piece opalane drewnem
i prefabrykaty ogniotrwałe

Piec chlebowy VITCAS CASA

Piec chlebowy Vitcas Casa jest ręcznie produkowanym piecem z wysokiej jakości materiału żaroodpornego eko-akumulacyjnego. Bardzo łatwo i szybko się go składa, wystarczy kilka minut. Izolacja i montaż dodatkowych elementów zajmie więcej czasu, ale daje to możliwość dostosowania pieca do własnych potrzeb. Firma Vitcas dostarcza również materiały do izolacji, m.in. płyty i maty z włókna ceramicznego. Ponad to do wykończenia można użyć dekoracyjne cegły i płytki lub pomalować. Dzięki temu każdy dopasuje piec do estetyki swojego ogrodu.

Vitcas Casa jest idealny dla osób, które do tej pory nie miały okazji używać pieca chlebowego, ponieważ jest on łatwy w montażu i obsłudze. Jest stosunkowo lekki do przenoszenia i kompaktowy. Jego rozmiary są niewielkie i można przyrządzić 1 lub 2 pizze jednorazowo. Nadaje się idealnie do małego ogrodu, do zastosowania domowego i codziennego użytku, np. przygotowywania rodzinnych obiadów.

Im lepsza izolacja pieca, tym lepsza akumulacja ciepła. Jest to korzystniejsze dla środowiska i sprawia, że piec staje się bardziej wydajny. Zaprojektowany do ogrodu, szczególnie takiego, w którym jest niewiele miejsca.
 
Ilość pizzy: 1 lub 2 jednorazowo

Piec chlebowy i do pizzy VITCAS CASA

Rozmiar

Wielkość zewnętrzna:
  • 550 mm głęboki x 670 mm szeroki x 515 mm wysoki
 
Wielkość wnętrza :
  • 370 mm głęboki x 600 mm szeroki x 400mm wysokość

Zobacz także

Szamotowy piec chlebowy VITCAS - S

Piec ten wykonany jest z wysokiej jakości zaprawy żaroodpornej i cegieł szamotowych, dodatkowo zaizolowany oraz wykończony ozdobnym tynkiem.
 

Piec chlebowy VITCAS POMPEII

Vitcas Pompeii jest piecem chlebowym produkowanym z wysokiej jakości materiałów żaroodpornych.

Podwójny piec chlebowy VITCAS CASA

Podwójny piec chlebowy (do pizzy, pieczywa) Vitcas Casa jest ręcznie produkowanym piecem z wysokiej jakości materiału żaroodpornego.

Ognioodporna zaprawa do pieca chlebowego VITCAS OC

Zaprawa Vitcas OC jest stosowana do układania cegieł szamotowych, budowy pieców chlebowych, grilli ogrodowych, palenisk oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest odporność na wysoką temperaturę i wilgoć.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami!