Środek do czyszczenia szyby w piecach i kominkach
 

Służy do czyszczenia szyby kominków, rożnów, piekarników i grilli. Usuwa nawet trudne, tłuste i spalone plamy jak również sadzę z cegieł i czarne osady z palenisk. Rozpuszcza sadzę, substancje smołowe i zapieczony tłuszcz.
Spryskać zimną powierzchnię, pozostawić na kilka minut i wytrzeć za pomocą wilgotnej ściereczki.
Powtórzyć w przypadku uporczywych zanieczyszczeń.

product

Film przedstawiający produkt

video default

Zobacz także

product

Środek do czyszczenia kominków i grilli

Jest to środek do czyszczenia kominków, rożnów, piekarników i grilli. Świetnie radzi sobie z trudnymi, tłustymi i spalonymi plamami jak również sadzą z cegieł i czarnymi osadami z palenisk. Rozpuszcza sadzę, substancje smołowe i zapieczony tłuszcz.
product

Sznur uszczelniający do pieców – BIAŁY i CZARNY

Sznur żaroodporny Vitcas z włókna szklanego służy do uszczelniania, np. drzwiczek wkładu kominkowego, szyb i rur dymowych. Odporność temperaturowa do 550oC.

product

Taśma samoprzylepna do szyb pieców – biała i czarna

Samoprzylepna taśma używana jest, np. do uszczelniania szyb w drzwiczkach pieców. Warstwa samoprzylepna zapewnia łatwy i szybki montaż. Odporna do 550oC.
product

Vitcas CFC - Wypalacz Sadzy

Vitcas CFC - Wypalacz sadzy usuwa smołę oraz nagromadzony kreozot wewnątrz różnego rodzaju kominów również w elastycznych wkładach kominowych ze stali nierdzewnej, piecach, kominkach, domowych kotłach na paliwa stałe itp.