Sznury z włókien szklanych - MIĘKKIE
 

Sznury wytwarzane tą metodą są najbardziej elastyczne. Dostępne w średnicach od 6 do 20 mm, w kolorze białym i czarnym. Wytrzymują chwilowe działanie temperatury do 600oC oraz stałą pracę w temperaturze 550oC.

product

Zastosowanie:

 
  • Stosowane do uszczelniania drzwi w kotłach, kuchenkach, piecach przemysłowych, piecach na pellet oraz opalanych drewnem oraz w drzwiach ppoż.

Zobacz także

product

Taśma żaroodporna

Żaroodporna taśma wykonywane jest z przędzy z teksturowanego włókna szklanego i służy do izolacji okiennych paneli szklanych w drzwiczkach pieców. Dostępna  z paskiem samoprzylepnym. Należy stosować z żaroodpornym klejem do sznurów.
product

Żaroodporny klej do sznurów - BIAŁY i CZARNY

Vitcas RA jest wysokotemperaturowym klejem do sznurów, odpornym na temperatury do 1000oC. Stosowany przy mocowaniu sznurów i taśm z włókna szklanego oraz uszczelnień z włókien ceramicznych.
product

Taśma termoizolacyjna

Termoizolacyjna taśma z włókien szklanych jest odporna na temperatury do 550oC. Używana jest do owijania układów wydechowych.
 
product

Sznury z włókien szklanych - TWARDE

Twarde sznury z włókien szklanych są mniej elastyczne niż sznury miękkie. Dostępne w kolorach czarnym i białym. Odporność temperaturowa do 600oC.