Sznury z włókien szklanych - TWARDE
 

Bardziej wytrzymałe oraz mniej elastyczne niż sznury miękkie. Dostępne w średnicach od 3-20mm, w kolorze białym i czarnym. Sznury żaroodporne wytrzymują chwilowe działanie temperatury do 600oC oraz stałą pracę w temperaturze 550oC.

Sznury z włókien szklanych - TWARDE Vitcas

Zastosowanie:

 
  • Stosowane do uszczelniania drzwi w kotłach, kuchenkach, piecach przemysłowych, piecach na pellet oraz opalanych drewnem oraz w drzwiach ppoż.
  • Odpowiednie również do uszczelniania tygli i wałów.

Zobacz także

Taśma żaroodporna

Żaroodporna taśma wykonywane jest z przędzy z teksturowanego włókna szklanego i służy do izolacji okiennych paneli szklanych w drzwiczkach pieców. Dostępna  z paskiem samoprzylepnym. Należy stosować z żaroodpornym klejem do sznurów.

Żaroodporny klej do sznurów - BIAŁY i CZARNY

Vitcas RA jest wysokotemperaturowym klejem do sznurów, odpornym na temperatury do 1000oC. Stosowany przy mocowaniu sznurów i taśm z włókna szklanego oraz uszczelnień z włókien ceramicznych.

Taśma termoizolacyjna

Termoizolacyjna taśma z włókien szklanych jest odporna na temperatury do 550oC. Używana jest do owijania układów wydechowych.
 

Sznury z włókien szklanych - MIĘKKIE

Miękki sznur żaroodporny z włókien szklanych jest bardzo elastyczny ze względu na luźny splot włókien. Dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym. Odporność temperaturowa do 600oC.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami!