Uszczelniacz przecieków w instalacjach C.O. VITCAS CH-LS

Opis produktu i sposób stosowania:


Dzięki temu, iż środek cały czas znajduje się w instalacji, może działać bezustannie. Co więcej, przyczynia się także do kumulowania osadów w miejscu wycieku dodatkowo uszczelniają to miejsce.

Właściwości uszczelniające preparatu nie powodują zatykania pomp, urządzeń bezpieczeństwa, zaworów etc. Nie można zagwarantować 100% skuteczności dla wszystkich typów i wielkości wycieków. Nie jest możliwe uszczelnienie produktem przecieków powstałych na skutek uszkodzeń mechanicznych.

USZCZELNIACZ PRZECIEKÓW VITCAS CH-LS znajduje zastosowanie przede wszystkim w systemach chłodniczych, C.O., solarnych. Zaleca się stosowanie produktu w przypadku wykrycia wycieku, którego usunięcie jest utrudnione ze względu na miejsce jego powstania lub gdy jego wyeliminowanie wiązałoby się ze zbyt dużymi kosztami.

Przed użyciem produktu należy obniżyć do minimalnego poziomu ciśnienie w systemie oraz temperaturę. Po zastosowaniu środka całkowite uszczelnienie przecieku powinno nastąpić w przeciągu 1 do 7 dni. W razie potrzeby proces można powtórzyć. Nie jest wymagane płukanie instalacji po jego użyciu.

Uszczelniacz przecieków w instalacjach C.O. VITCAS CH-LS inhibitor

Charakterystyka

  • Eliminuje nieduże nieszczelności mogące wystąpić w systemach C.O.
  • Uszczelnia przecieki w niedostępnych miejscach i na cieknących złączach instalacji
  • Nie zablokuje pompy, zaworów, ani odpowietrzeń.
  • Można używać we wszystkich rodzajach systemów, niezależnie od materiałów z jakich są wykonane
  • Miękka uszczelka utworzy się po od 1 do 24 godzin po wprowadzeniu do obiegu pierwotnego
  • Można stosować z innymi inhibitorami VITCAS

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami!