Kleje wysokotemperaturowe i fugi

Szeroka oferta produktów przeznaczonych do klejenia i fugowania ceramiki w miejscach narażonych na wysokie temperatury.

product

Ognioodporny Klej VITCAS HB60

Vitcas HB60 jest klejem do wysokich temperatur.  Znajduje zastosowanie przy budowie pieców kaflowych, chlebowych, ciepłych obudów kominkowych oraz zewnętrznych konstrukcji, np. grilli ogrodowych, kominków itp. Dzięki wydłużonemu czasowi wiązania dopasowanie elementów staje się łatwiejsze i dokładniejsze.
product

Szybkowiążący klej ognioodporny VITCAS HB10

VITCAS HB 10 to ognioodporny klej do wysokich temperatur. Jest wiążącym hydraulicznie produktem, przeznaczonym do budowy pieców kaflowych oraz ciepłych obudów kominkowych. VITCAS HB 10 idealnie sprawdzi się do wiązania elementów prefabrykowanych i pojedynczych kafli.
 
product

Żaroodporny klej do płytek VITCAS HRTA

Żaroodporny klej do płytek VITCAS HRTA jest produktem o specjalnym składzie do zastosowania w warunkach oddziaływania wysokiej temperatury, gdzie zwykłe kleje nie pozwalają na długotrwałe mocowanie płytek ceramicznych, kamienia, granitu, marmuru itp. Odporny do 1000oC.
product

Ognioodporny klej do płytek VITCAS HRTA

Żaroodporny klej do płytek VITCAS® HRTA jest klejem o specjalnym składzie do zastosowania w warunkach oddziaływania wysokiej temperatury, gdzie zwykłe kleje nie pozwalają na długotrwałe mocowanie płytek ceramicznych, kamienia, granitu, marmuru itp. Odporny do 1000oC.
product

Żaroodporna fuga VITCAS HRG

Ognioodporna Fuga VITCAS HRG jest przeznaczona do dekoracyjnego spoinowania płytek ceramicznych, płyt granitowych, marmurowych mocowanych na zaprawie klejącej do płytek VITCAS HRTA. Odporna na działanie temperatury do 1000oC.
product

Ognioodporny klej do płyt VITCAS BA

Wysokotemperaturowy klej do płyt Vitcas BA jest produktem wymieszanym na gotowo i służy do łączenia Płyt Wermikulitowych Vitcas, Płyt Vitcas CS oraz Wysokotemperaturowych Płyt  Vitcas HT. Odporność temperaturowa do 1350oC.
product

Grunt VITCAS PVA

Vitcas PVA jest głęboko penetrującym produktem gruntującym, który zalecany jest do użycia z wysokotemperaturowymi materiałami Vitcas. Zwiększa przyczepność powierzchni.